Tisková oznámení

 • 11.09.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Na Historický rej dorazilo na 15 tisíc návštěvníků

  Centrum Ostravy ožilo o uplynulém víkendu historickými kostýmy a dobovými scénkami. Dvoudenní oslavy, které představovaly jeden z vrcholů letošních oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě, navštívilo během dvou dnů na 15 tisíc návštěvníků, především rodiny s dětmi. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 29.08.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Přijďte v sobotu do areálu NAPILE Ostravice fandit závodníkům B7

  Již tuto sobotu bude areál NAPILE Ostravice hostit osmý ročník extrémního závodu Beskydská sedmička. Ten odstartuje v pátek 1. září ve 22.30 v Třinci. Závod nabízí extrémní přechod celých Beskyd z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm přes sedm beskydských vrcholů – od Javorového až po Velký Javorník. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 24.08.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Historický rej se nezadržitelně blíží

  Dvoudenní oslava u příležitosti 750 let od první písemné písemky o Ostravě oživí v pátek 8. a v sobotu 9. září centrum Ostravy bohatým programem, příjemnou hudbou a výborným občerstvením. Na dva dny se Masarykovo náměstí, Černá louka a Slezskoostravský hrad stanou dějišti historických scének a dobových představení. Součástí akce bude i zajímavá fotosoutěž pro malé i velké návštěvníky.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 09.08.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Historický rej ovládne v září Ostravu

  Na dva dny – v pátek 8. a v sobotu 9. září -  se Masarykovo náměstí, Černá louka a Slezskoostravský hrad stanou dějišti historických scének a dobových představení. Dvoudenní oslava s názvem Historický rej se koná u příležitosti 750 let od první písemné písemky o Ostravě v testamentu olomouckého biskupa Bruna ze Schauenburku. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 06.08.2017 Tisková zpráva ilustracni foto
  Čeladnou o víkendu zaplnili festivaloví návštěvníci

  Čeladná o víkendu hostila třetí ročník festivalu Ladná Čeladná. Kromě rozmanité nabídky koncertů na festivalu nechyběla divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek a další doprovodný program, který ocenily především rodiny s dětmi. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač