Mediální výstupy

 • 20.03.2017 Polar.cz ilustracni foto
  Cirkulum letos nabídne představení v šapitó a scénu pro děti

  Druhý červnový víkend Ostrava opět ožije pouličním uměním a stane se na několik dní evropským centrem nového cirkusu. Od 9. do 11. června 2017 se v kulisách městské památkové zóny v Ostravě-Porubě uskuteční v pořadí již druhý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 03.03.2017 Ostravská radnice!!! ilustracni foto
  V Ostravě může být jedna z nejmodernějších tramvajových tratí v Evropě

  Stavba a rozšiřování tramvajových tratí představuje v současnosti nejefektivnější způsob řešení problematiky městské hromadné dopravy. Mezi hlavní důvody ke stavbě nové tramvajové tratě na 7. a 8. porubský obvod patří bezpřestupovost, přepravní kapacita, hustota silniční dopravy a ekologizace dopravy. Nová tramvaj umožní obyvatelům 7. a 8. obvodu cestovat bez přestupů do centra města a na zastávku Vřesinská. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 31.01.2017 Atlasceska.cz ilustracni foto
  Masopust v areálu NAPILE Ostravice

  Pro všechny, kdo mají rádi tradiční zábavu, je určen Masopust NAPILE v Ostravici. Ten se uskuteční v sobotu 11. února od 11.00 hodin v prostorách bývalé pily u vlakového nádraží v obci Ostravice. Na své si přijdou malí i velcí. Návštěvníci se mohou těšit na průvod masopustních masek obcí Ostravice, zabíjačkové hody a výrobu zabíjačkových specialit přímo na místě. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 27.01.2017 Výlety-zábava.cz ilustracni foto
  Masopust NAPILE Ostravice

  Pokud máte rádi tradiční zábavu, právě vám je určen Masopust NAPILE v Ostravici. Ten se uskuteční v sobotu 11. února od 11.00 hodin v prostorách bývalé pily u vlakového nádraží v obci Ostravice. Na své si přijdou malí i velcí. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 03.01.2017 Polar.cz ilustracni foto
  Tříkrálová sbírka oblečení v areálu NAPILE v Ostravici

  V sobotu 7. ledna 2017 proběhne v areálu NAPILE v obci Ostravice (objekt bývalé pily u vlakového nádraží) Tříkrálová sbírka oblečení a dalších potřeb pro domácnost pro Diakonii Broumov. Ta odevzdané věci poskytne sociálně potřebným. Pro každého dárce je připraveno malé občerstvení, pro děti dětská hernička s programem a večer pak koncert kapely VADIM & CO.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač