Mediální výstupy

 • 20.05.2017 Mladá fronta Dnes ilustracni foto
  Artisté z celého světa přemění bulvár v jeviště

  OSTRAVA Akrobati z Finska, komedianti ze Švýcarska nebo kejklíři z Argentiny. Ti všichni zavítají druhý červnový víkend do Ostravy-Poruby a Hlavní třídu promění v jedno velké jeviště během mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla Cirkulum. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 18.05.2017 Moravskoslezský deník ilustracni foto
  Špičkoví akrobaté a žongléři vystoupí v ulicích města

  Druhý ročník mezinárodního festivalu Cirkulum v Ostravě-Porubě se blíží. 

  Festival 

  Ostrava – Německé uskupení Gogol&Mäx se svou devadesátiminutovou show nazvanou Humor in koncert nebo finská dvojice Kate& Pasi, která sází na párovou akrobacii či Duo Comic Casa ze Švýcarska patří k největším magnetům druhého ročníku mezinárodního festivalu Cirkulum. Ten se uskuteční od 9. do 11. června v Ostravě-Porubě. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 17.05.2017 Impuls.cz ilustracni foto
  Druhý ročník mezinárodního festivalu Cirkulum

  Od 9. do 11. června 2017 Ostrava - Poruba již podruhé ožije mezinárodním festivalem nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM. I letos je pro malé i velké návštěvníky připravený bohatý program, plejáda účinkujících z celého světa, ale i několik výrazných novinek. Veřejnost se může těšit na vrcholové akrobaty, bravurní žongléry či skvělé komedianty a mnoho dalšího.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 09.05.2017 Parlamentní listy.cz ilustracni foto
  Ostrava: Oslavte 750. výročí města zábavnou hrou

  Zábavně vědomostní hra o historii města VIAOVA 750 odstartovala v Ostravě. Hra, která je součástí celoročních oslav 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě, je určena zájemcům všech věkových kategorií i celým rodinám. Deset nejlepších hráčů bude vyhlášeno 30. června na veřejném finále v rámci Festivalu v ulicích. Výherci získají atraktivní ceny, například luxusní zájezdy. V tuto chvíli má hra již více než 350 registrovaných hráčů.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 27.04.2017 Výlety-zábava.cz ilustracni foto
  Oslavte 750. výročí města Ostravy hrou

  Již toto pondělí 1. května odstartuje zábavně vědomostní hra o historii města Ostravy VIAOVA 750. Hru pořádá u příležitosti 750. výročí od první písemné zmínky o Ostravě statutární město Ostrava a je určena zájemcům všech věkových kategorií i celým rodinám. Deset nejlepších hráčů bude vyhlášeno 30. června na veřejném finále v rámci Festivalu v ulicích a získají atraktivní ceny. Na toho nejúspěšnějšího čeká plavba po západním Středomoří!

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 20.04.2017 Ostravan.cz ilustracni foto
  Letos v Porubě postavíme opravdové šapitó, říká šéf festivalu Cirkulum Václav Pokorný

  Ostrava opět ožije pouličním uměním a stane se na několik dní evropským centrem nového cirkusu a pouličního divadla. Od 9. do 11. června 2017 se v kulisách městské památkové zóny v Ostravě-Porubě uskuteční v pořadí již druhý ročník mezinárodního festivalu Cirkulum. Ten opět přinese bohatý program, plejádu účinkujících z celého světa i několik výrazných novinek. K rozhovoru jsme oslovili strůjce této přehlídky Václava Pokorného.

  Číst celou zprávu
  Oddělovač