Mediální výstupy

 • 24.07.2017 Mladá fronta Dnes ilustracni foto
  V něčem nečekané, ale i rekordní, takové byly Colours 2017

  OSTRAVA Australští Midnight Oil s hitem Beds Are Burning, američtí Imagine Dragons se svou bezprostředností, britští Jamiroquai s extravagantním zpěvákem, francouzští Nouvelle Vague hrající za bouřky, Michal Hrůza hrající s filharmonií nebo jeseničtí Priessnitz, kteří se nenechali svázat uzavřeným prostorem. To všechno byly jednoznačné vrcholy letošního ročníku Colours of Ostrava. Svým způsobem byl v něčem nečekaný, ale také typický. To kvůli neduhům, které provázejí podobně velké akce. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 22.07.2017 ČRo PLUS
  Festival Colours of Ostrava

  Barbora TACHECÍ, moderátorka: 
  Dnes v půl desáté večer vyvrcholí multižánrový festival Colours of Ostrava. Na pódium vstoupí britská skupina Jamiroquai, legenda funku a acid jazzu, a na počest posledního festivalového večera bude z Dolních Vítkovic, z bývalého areálu hutí, dolů a železáren znít muzika až do pěti do rána. Mým hostem je Ondřej Bezr, redaktor kulturní rubriky Lidové noviny. Já vás zdravím, dobrý den. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač
 • 03.07.2017 Finparáda.cz ilustracni foto
  Pozor na poplatky u půjček před výplatou. Při opoždění splátky může poplatek neúměrně nabobtnat

  Bezúročný rychlý úvěr nebo úvěr za korunu. Tak lákají poskytovatelé úvěrů před výplatou spotřebitele. Podmínkou je dodržení splatnosti nebo předčasné splacení úvěru. Ve většině případů ale spotřebitel platí za poskytnutí úvěru nebo za úkony, o nichž dopředu vůbec nic netuší. A v případě prodloužení splatnosti může půjčenou částku výrazně přeplatit. Z hodnocených společností ceník a další povinné informace uváděla jen šestina poskytovatelů úvěru. 

  Číst celou zprávu
  Oddělovač